Naujienos

ASOCIACIJOS IR HOPTRANS DARBUOTOJŲ PROJEKTAS: DOVANA RAMUČIŲ MOKYKLAI | 2019-11-29 |

Lapkričio 6-ąją Lietuvoje švenčiama Pyragų diena. Tradicija kepti pyragus ir jo gabalėlius už sutartą kainą parduoti bendradarbiams, kolegoms ar bendramoksliams, o surinktas lėšas skirti kilniems tikslams, Lietuvoje gyvuoja jau dešimt metų. Kasmet prie šios iniciatyvos prisijungia vis daugiau neabejingų žmonių bei organizacijų.

 

Ramučiuose įsikūrusioje įmonėje Hoptrans tradicija švęsti Pyragų dieną puoselėjama jau kelerius metus iš eilės. Šiemet Hoptrans kolektyvas nusprendė prisidėti prie Ramučių bendruomenės gerovės. Už Pyragų dienos metu surinktas lėšas buvo nupirktos reikalingiausios ugdymo priemonės vaikams, besimokantiems Ramučių pradinėje mokykloje. Kaip teigia Hoptrans administracijos vadovė K. Belopetravičienė : „Kadangi centrinis įmonės ofisas įsikūręs Ramučiuose, jaučiame atsakomybę prieš šios bendruomenės narius ir norime prisidėti prie jos puoselėjimo bei klestėjimo. Vaikai yra itin svarbi bendruomenės dalis, todėl džiaugiamės galėdami prisidėti prie jų ugdymo proceso gerinimo, suteikdami tam reikalingas priemones.“

 

Karmėlavos B. Buračio gimnazijos Ramučių skyriaus Mokytojų komentaras:

Likome sužavėti UAB"Hoptrans" įmone ir asociacija "Ramučių bendruomenė" už parodytą išskirtinį dėmesį Ramučių skyriaus mokiniams ir mokytojoms, už galimybę pakylėti vaikus virš pilkos kasdienybės, už suteiktus įspūdžius ir džiugias emocijas. Naujos ugdymo priemonės į mokyklą atkeliavo gerų, dosnių žmonių pagalba. Dėkojame visiems prisidėjusiems!

 

Asociacija „Ramučių bendruomenė“