Naujienos

ASOCIACIJOS IR SENIŪNIJOS PARAMOS PROJEKTAS: GERADARIO IŠ RAMUČIŲ IR ASOCIACIJOS DĖKA 3 ŠEIMŲ ŠVENTĖS TAPO ŠILTESNĖS, IŠMANESNĖS IR LINKSMESNĖS |2019-12-31|

Šiemet geradaris , jau daug metų gyvenantis Ramučiuose, Asociacijai „Ramučių bendruomenė“ paaukojo 1000 eurų. Geraširdžio buvo vienintelis prašymas – paremti labiausiai nepasiturinčius Ramučių gyventojus. Pirmiausia kreipėmės į ramutiškius socialiniuose tinkluose, prašydami padėti ir patarti, kam tokia parama labiausiai reikalinga mūsų gyvenvietėje. Sulaukę gyventojų pasiūlymų, pasitarėme su Karmėlavos seniūne Violeta Armolaitiene ir socialinio darbo organizatore Lidija Morkūniene bei išrinkome tris šeimas.

 

Pirmai šeimai – sergančiai mamai I.U. su suaugusiu sūnumi - reikėjo skubios pagalbos. Artėjant šalčiams, namuose neveikė šildymo sistema, žmonės neturėjo vandens, negalėjo net nusiprausti. Taigi, buvo atlikti įvairūs santechnikos darbai: išvalyta šildymo sistema, sustatyti filtrai, pakeisti vamzdžiai, įmontuota nauja plautuvė su maišytuvu, vonios kambaryje sumontuotas maišytuvas su praustuvu. Paramos vertė 350 eurų.

 

Karmėlavos seniūnijos darbuotojai šiai šeimai papildomai parūpino Kauno rajono savivaldybės administracijos vienkartinę išmoką, pagal kurią buvo pakeistas katilas, sumontuoti nauji radiatoriai.

Antra šeima yra daugiavaikė. Tėvų pajamos labai nedidelės. Pasiteiravus mamos L.M. ko labiausiai jų šeimai reiktų, ji paminėjo, kad vaikų mokslams reikalingas kompiuteris. Todėl prieš Naujus metus į kuklų, bet jaukų šeimos būstą atkeliavo taip vaikams reikalingas kompiuteris. Paramos vertė 340 eurų.

 

Trečia šeima – mama A.V. ir nepilnametis sūnus. Ši šeima ne vienerius metus kovojo su sunkia sūnaus liga. Visi kartu pasitarę, nusprendėme mamai su sūnumi padovanoti 3 dienų Baltijos kruizą – pamiršti buvusius sunkumus ir bent trumpam pabėgti nuo kasdienybės. Paramos vertė 345 eurai.

 

Norime nuoširdžiai padėkoti Karmėlavos seniūnei Violetai Armolaitienei ir soc. darbo organizatorei Lidijai Morkūnienei už pagalbą organizuojant paramos įgyvendinimą. Kartu galime daugiau!

 

Žinoma, šių gerų darbų nebūtume padarę be geradario iš Ramučių, skyrusio savo asmenines lėšas paramai.  Nuoširdžiai dėkojame Jums asociacijos ir šeimų vardu už Jūsų gerumą.

"Mums lieka tik meilė, kurią išdalijam kitiems". Elbertas Hubardas

 

Asociacija „Ramučių bendruomenė“

Inga Kmieliauskė, valdybos narė