Naujienos

ASOCIACIJOS PARAMOS PROJEKTAS: KALĖDINĖ DOVANA RAMUČIŲ MOKYKLOS MOKINUKAMS |2018-12-20|

Juk sakoma, kad Kalėdų metas pripildytas gerumo, švelnumo, maloningumo, jautrumo,  draugystės, spinduliuojančios šviesos,  tikėjimo žmogaus gerumu ir geresniu pasauliu.

 

Šiais metais Ramučių Mokyklą apgaubs linksmas, nuotaikingas mokinukų klegesys, nes nuo šiol jie galės žaisti, varžytis, rungtyniauti ir bendrauti, žaisdami vieną iš populiariausių pasaulyje žaidimų – stalo futbolą. Tai puiki galimybė pailsėti protui, pajudėti tarp pamokų. O mes tikimės, kad stalo futbolas įtrauks vaikus labiau ir bus įdomesnis, nei žaidimai telefone ar kompiuteryje.  Už puikią idėją dėkojame nuostabiam Ramučių mokyklos mokytojų kolektyvui.

 

Dovaną Ramučių mokyklos vaikams bendromis pastangomis paruošė Asociacija „Ramučių bendruomenė“ ir UAB „Bilijardai“. Asociacija jau ketvirti metai iš eilės prisideda prie vaikų užimtumo didinimo Ramučių mokykloje ar bibliotekoje. Labai malonu, kad prie šių metų dovanos prisidėjo ir vietos verslo įmonė UAB „Bilijardai“. Jau 30 metų veikianti ir labai žinoma bei vertinama įmonė visame pasaulyje dėl savo gaminių išskirtinės kokybės. Asociacijos vardu, labai dėkojame įmonės vadovui ir visam kolektyvui.

 

Tikimės ir toliau tęsti Kalėdinę tradiciją ir pagal išgales prisidėti prie Ramučių mokyklos vaikų įdomesnio, linksmesnio, kūrybiškesnio laisvalaikio. O vaikams linkime smagaus žaidimo.

 

Asociacija „Ramučių bendruomenė“