Naujienos

ASOCIACIJOS PROJEKTAS: PATEIKTAS PASIŪLYMAS KAUNO RAJONO SAVIVALDYBEI DĖL VALSTYBINIO VAIKŲ LOPŠELIO-DARŽELIO ĮKŪRIMO RAMUČIUOSE | 2017-10-05|

Per pastaruosius 10 metų Ramučių kaime ženkliai padidėjo gyventojų skaičius. Pastebimas staigus gyventojų skaičiaus augimas ir vos kelių kilometrų spinduliu aplink Ramučius esančiuose mažesniuose kaimuose – Sergeičikuose, Margavoje, Narėpuose, Martinavoje, Peleniuose, Rykštynėje. Plečiantis Kauno laisvajai ekonominei zonai (LEZ), Oro uostui, Oro uosto parkui, ženkliai didėja aplink Ramučius čia dirbančių žmonių skaičius. Tad jau dabar besikuriančios jaunos šeimos ar aplinkui naujai besikuriančiose įmonėse dirbantys jauni specialistai susiduria su valstybinio darželio Ramučiuose nebuvimo problema.

 

Asociacija „Ramučių bendruomenė“ kartu su projektavimo studija UAB "ARCHAS" parengė ir pateikė daugiafunkcinio pastato bendruomenės poreikiams preliminarų pasiūlymą buvusio darželio vietoje, adresu Centrinė g. 30, Ramučių k., Kauno raj. Tikimės, kad šioje vietoje galėtų atsirasti valstybinis vaikų lopšelis-darželis, bendruomenės sveikatinimo salė su treniruokliais, vaikų dienos užimtumo centras. Įgyvendinus projektą, būtų sukurta apie 20 naujų darbo vietų vietos gyventojams. Projektą iš dalies ketina finansuoti UAB "Kauno kogeneracinė elektrinė" ir kitos LEZ įmonės. Tad lauksime Rajono savivaldybės sprendimo ir pasiūlymų!

 

 

Asociacija "Ramučių bendruomenė"

 

PS: dėl mūsų gyvenvietės asmenų veiklos prieš Kauno Kogeneracinčę jėgainę, Asociacijos "Ramučių bendruomenė" ir asmeniškai jos pirmininką Arūną Kmieliauską, parama nebuvo skirta, o siūlomas darželio  projektas liko neįgyvendintas. Pavardes asmenų Jūs patys puikiai žinote.