Naujienos

RAMUČIAI TVARKOSI - PRASIDEDA CENTRINĖS G. REKONSTRUKCIJA |2016-10-07|

2016 m. spalio 6 d. Ramučių kultūros centre vyko gyventojų susirinkimas dėl ilgai lauktos Centrinės g. rekonstrukcijos. Kauno rajono savivaldybės administracija su UAB „KRS“ pasirašė rangos darbų sutartį „Centrinės gatvės lietaus nuotekų tinklų įrengimas Ramučių kaime“. Numatomi darbai ir jų vykdymo eiga Ramučių gyventojams buvo pristatyta spalio 6 d. Ramučių kultūros centre vyksiančiame susitikime su rangovais ir Kauno rajono savivaldybės administracija.

 

Asociacijos "Ramučių bendruomenė" pirmininkas Arūnas Kmieliauskas informavo susitikimo dalyvius, kad projekte dalis gyventojų nuovažų yra nepažimėtų ir kad kreipsis į projektavimo įmonę raštu, su prašymu - patikslinti nuovažų skaičių pagal faktą.

 

Gyventojų taip pat atkreipė dėmesį, kad Centrinės gatvės rekonstrukcijos projekte nurodytos tik 3 metrų nuovažos į gyventojų sklypus, kai tuo tarpu gaunant statybų leidimus Kauno urbanistikos skyriuje nuovažos buvo projektuojamos 4 metraiu ir daugiau. Karmėlavos seniūne Violeta Armolaitienė visus informavo, kad susirinkimui pasibaigus seniūnija parengs šio susirinkimo protokolą ir išsiųs projektuotojams, bei rangovams.

 

Planuojama, kad darbai turėtų būti užbaigti kitų metų pradžioje. Rangos darbų vertė – apie 300 tūkst. Eur. Tai pirmasis Centrinės gatvės pilnos rekonstrukcijos etapas. Kauno rajono savivaldybė yra parengusi jos apšvietimo, o "Giraitės vandenys" – vandens ir buitinių nuotekų tinklų įrengimo projektą. Šiuo metu vyksta ir valstybinės reikšmės rajoninio kelio Nr. 1919 Ramučiai–Martinava ruožo nuo 0,00 iki 1,412 km (Centrinė g. Ramučių k.) rekonstravimo viešasis pirkimas.Tikimasi, kad rangovas bus pasirinktas iki šių metų pabaigos, ir kitas Centrinės g. užbaigimo etapas prasidės 2017 metų pavasarį.

 

Ramučių bendruomene