Naujienos

RAMUČIUOSE ĮVYKO DARBINIS SUSITIKIMAS SU LIETUVOS RESPUBLIKOS SUSISIEKIMO MINISTRU RIMANTU SINKEVIČIUM | 2016-04-28 |

Ramučiai ruošiasi Centrinės g. rekonstrukcijai!!! Centrinėje gatvėje atsiras nauja kelio danga, šiuolaikiškas apšvietimas ir šaligatviai.

 

Ramučių bendruomneės pirmininkas Arūnas Kmieliauskas ir valdybos narys Erikas Užkurnis susitiko su susisiekimo ministru Rimantu Sinkevičium, Seimo nariais Raminta Popovienė, Antanu Nesteckiu, viceministru Sauliumi Girdauskausku, Kauno raj. Meru Valerijum Makūnu, vicemeru Kęstučiu Povilaičiu, adminsitracijos direktorium Ričaordu Pudževeliu, Karmėlavos seniūne Violeta Armolaitiene ir visa kita Kauno rajono vadovybe.

 

Bendruomenės vardu pasidžiaugėm, kad pagaliau ilgai laukta rekonstrukcija pajudėjo, ir išsakėm kelis pageidavimus:

1. Centrinės g. 1,2 km. atkarpoje projektuojami net keturi "gulintys policininkai". Gyvenantiems šalia "gulinčių policininkų" dieną naktį bus didelis triukšmas. Gal pakaktų visoje gyvenvietėje sumažinti greitį iki 40, gal tik prie mokyklos palikti ir pastatyti radarą. Tad paprašėm, kad specialistai įvertintų alternatyvias galimybes stabdyti greitį gyvenvietėje.

2. Centrinės g. rekonstrukcija prasideda nuo šviesoforo ir baigiasi ties Bielinio gatve. Atskirtas nuo gyvenvietės lieka Žukausko g. esantis naujakurių kvartalas (prie Hoptrans). Tad pasiūlėme neatidėlioti ir kartu su gatvės rekonstrukcija dviračių/pesčiųjų taku sujungti su Ramučiais.

3. Gyvenvietė yra tarp dviejų pramonės objektų - LEZ`o ir Oro uosto. Šie objektai įgavo pagreitį ir plečiasi. Todėl priminėme ministrui, kad reikia toliau vystyti aplinkkelio projektą. Tad tikimės, kad aplinkkelių projektas nebus padėtas į stalčių dar 10 metų.

 

АČIŪ Kauno rajono Merui Valerijui Makūnui už pakvietimą dalyvauti susitikime su susisiekimo ministru. Su nekantrumu lauksime Centrinės gatvės rekonstrukcijos!

 

 

Ramučių bendruomenė