Naujienos

RAMUČIUOSE PLANUOJAMA TVARKYTI II PARKĄ |2018-02-05|

Vasario 2 d. asociacijos „Ramučių bendruomenė“ atstovai susitiko su Kauno rajono administracijos direktoriumi Antanu Nesteckiu ir direktoriaus pavaduotoju Šarūnu Šukevičium. Pirmiausia norėjom administracijai padėkoti už praeitais metais įgyvendintą Centrinės gatvės rekonstrukciją. Tikrai džiaugiamės nauja danga, apšvietimu, pėsčiųjų ir dviračių taku.

 

Aptarėm galimybes sutvarkyti parko dalies tarp Centrinės g. ir Parko g. Asociacija pasiūlė, kad kartu su Kauno rajono administracija galėtų prisidėti prie šios parko dalies sutvarkymo, parengti projektą ir pasinaudoti kaimo bendruomenėms skirta parama viešųjų erdvių sutvarkymui. Už gautą paramą galėtume įrengti pėsčiųjų taką, apšvietimą ir suoliukus.

 

Administracijos direktorius Antanas Nesteckis informavo, kad kol kas yra koreguojamas Ramučių kultūros namų ir Parko tarp Centrinės g. ir Parko g. sklypai. Pakoregavus sklypus, bus galima pradėti rengti minėtos vietos techninį ir miškotvarkos projektą. Visus minėtus dokumentus rengs Karmėlavos seniūnija. Šie dokumentai turėtų būti parengti šiais metais. Tad tikimės, kad kartu su Rajono administracija kitais metais galėsime prisidėti prie parko sutvarkymo.

 

 

Asociacija „Ramučių bendruomenė“