Naujienos

SUSITIKIMAS SU LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS MINISTRU PIRMININKU ALGIRDU BUTKEVIČIUM DĖL RAMUČIŲ IR KARMĖLAVOS INFRASTRUKTŪROS PROBLEMŲ |2015-04-17|

2015 m. balandžio 17 d. Kauno laisvojoje Ekonominėje zonoje įvyko Ramučių bendruomenės, Kauno rajono savivaldybės susitikimas su Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičium. Ramučių bendruomenę atstovavo pirmininkas Arūnas Kmieliauskas ir valdybos narys Erikas Užkurnys. Kauno rajono savivaldybę atstovavo Meras Valerijus Makūnas. 


Susitikimo metu Bendruomenės pirmininkas Arūnas Kmieliauskas išsakė bendruomenės nepasitenkinimą dėl ilgus metus nespręndžiamų Ramučių ir Karmėlavos gyvenviečių infrastruktūros klausimų:

  • Oro uosto, LEZ ir Oro parko plėtra neigiamai įtakoja gyventojus – didėja sunkiojo transporto srautai. Šių pramonės objektų plėtra atsilieka nuo infrastruktūros plėtros; 
  • Nėra planuotų viadukų iš LEZ ir Oro parko bei žiedinių sankryžų;
  • Nėra Karmėlavos aplinkkelio;
  • Gyvenviečių centrinės gatvės tapo tranzitiniais keliais;
  • Centrinėse gatvėse nėra šaligatvių bei lietaus nuotekų surinkimo sistemos.

 

Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministru Pirmininku Algirdui Butkevičiumui išsakėm nuomonę, kad akivaizdu - jog viena Kauno rajono savivaldybė nėra pajėgi išspręsti šių infrastruktūros problemų. Tai Valstybės lygmens projektai,  ir reikia šių projektų stipraus koordinavimo iš Vyriausybės.

 

Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministras Pirmininkas Algirdui Butkevičiumas pažadėjo artimiausiu metu su specialistai aptarti susidariusią situacija. Visi lauksime - gal pagaliau šios problemos pajudės iš mirties taško.

 

Už suorganizuota susitikimą su LR Vyriausybės Premjeru Bendruomenės vardu dėkojame gerb. Kauno rajono Merui Valerijui Makūnui.